newsparky: (Default)
[personal profile] newsparky
Порою кажется, что вокруг все мудрецы, хоть на цитаты разбирай, и только я один Иванушка-дурачок. Или у вас тоже так и мне не париться?

Date: 05/02/2015 09:58 (UTC)
From: [identity profile] k-olja.livejournal.com
то просто зимова меланхолія. бувають такі періоди в житті, коли сам собі здаєшся нікчемою :)

Date: 05/02/2015 10:54 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
у всех просто на все есть свое мнение. все во всем просто суперэксперты. и только я один сегодня думаю так, завтра по другому, послезавтра по третьему. веры нет. люди как боги, ты или веришь им или нет, рентгеном хрен просветишь. но опять же, речь идет не о бытовом уровне, тут вроде более менее комфортно в плане доверия, мне повезло, а про людей из телевизора и интернета и про реакцию на них и на происходящее в стране и мире этих мудрецов, о которых я и завел разговор.

я ничего бы не понял из того, что только что сказал. а ты? :)

Date: 05/02/2015 11:56 (UTC)
From: [identity profile] k-olja.livejournal.com
Смутно)
Як казав доктор Хаус, всі люди брешуть. Так що ті знавці, що трапляються, можуть виявитись просто обманщиками, які часто в Вікіпедії сидять, щоб розумні розмови вести, спираючись на прочитані статті

Date: 05/02/2015 11:24 (UTC)
From: [identity profile] nyotka.livejournal.com
те саме відчуття. Всі аси, а я сиджу очима кліпаю.

Date: 05/02/2015 11:25 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
про мене хоча б так не думаєш? )

Date: 05/02/2015 16:14 (UTC)
From: [identity profile] nyotka.livejournal.com
Ти для мене простий, добрий, жартівливий - земна людина.

Date: 06/02/2015 07:33 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
о боже. дякую тобі ))

Date: 06/02/2015 07:45 (UTC)
From: [identity profile] nyotka.livejournal.com
За те, що ти не намагаєшся донести до всіх свєт істіни, якщо ти в ньому не впевнений? Та на здоров'я!
Знаєш, мені часом заганяють типу, що я не на актуальні теми пишу, в країні війна, де моя чітка позиція і все таке.... А я не політолог, не аналітик, що я можу сказати нового чи розумнішого, ніж інші на цю тему? Я блондінка, я просто плачу у відповідь на всі події.
Ти щось подібне мав на увазі в пості?

Date: 06/02/2015 08:50 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
приблизно. ще раз дякую тобі за розуміння :)

ти зараз на дрімі більш, чим у жж?

Date: 06/02/2015 09:23 (UTC)
From: [identity profile] nyotka.livejournal.com
Я навіть не на дрімі, на і.ua
Але в ЖЖ заходжу регулярно, просто почитати. В мене тут прекрасна стрічка.

Date: 05/02/2015 12:06 (UTC)
From: [identity profile] vmccaskey.livejournal.com
зато ты альтруист, физически силен, да и добряк вообще ;).

Date: 05/02/2015 14:59 (UTC)
From: [identity profile] kontrforss.livejournal.com
Так само, всі навколо просто генії ;)

April 2025

S M T W T F S
  12345
6789101112
1314 1516171819
20212223242526
27282930