Зміни в журналі
30/11/2022 16:38Друзі. Якось так накопичилось, що стало просто огидно користуватися російським ЖЖ. Якийсь мазохізм, вони тебе вбивають, а ти юзаєш їхній продукт. Ще й на рекламі, мабуть, на тобі заробляють. Спочатку хотів було попрощатися. Тим більше, що впевнений, за час війни не один рашист, який потрапив до мого журналу, не змінив свою точку зору. Але вирішив спробувати ще такий варіант. Буду писати поки українською. Для своїх. Заодно мову трохи попрактикую.
Свій серед чужих, чужий серед своїх. Як Штірліц. Чи Бандера у Мюнхені.
А весна покаже, хто де срав...
Свій серед чужих, чужий серед своїх. Як Штірліц. Чи Бандера у Мюнхені.
А весна покаже, хто де срав...

no subject
Date: 30/11/2022 15:04 (UTC)— Та є трохи..
— Вiд страху?
— Нi, вiд лютої ненавистi...
no subject
Date: 30/11/2022 18:44 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 15:29 (UTC)Вот – ЭТО ключевое)
Свій серед чужих, чужий серед своїх. Як Штірліц. Чи Бандера у Мюнхені.
Вы нас не бросайте – и не вздумайте!)))
з.ы.
гы) Вот и я – агентка 007)))
no subject
Date: 30/11/2022 18:48 (UTC)no subject
Date: 01/12/2022 19:24 (UTC);))) Класс!!! Еще, наверное, точно минут 45 на зв'зку))) Такие реалии:(
Но 3 раза успела!)
no subject
Date: 30/11/2022 15:34 (UTC)Хороше рішення, і практика то теж добре ;)
no subject
Date: 30/11/2022 18:48 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 15:39 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 18:48 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 15:44 (UTC)Держат лишь френды.
Кстати, как только увидела ваш пост на украинском, так сразу подумала, что это та же "паляныця": свои и чужие:)
no subject
Date: 30/11/2022 18:49 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 16:26 (UTC)Підтримую бажання писати українською мовою. Бо то є практика.
no subject
Date: 30/11/2022 18:46 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 18:50 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 19:11 (UTC)так отож...
no subject
Date: 30/11/2022 19:26 (UTC)Саша, я буду уважать твоё решение — тебе виднее. (читаю без перевода — можно же понять, что ты пишешь!)
"за час війни не один рашист, який потрапив до мого журналу, не змінив свою точку зору."
а вот фигушки тебе! 1) я не рашист 2) свою точку зрения не менял: эта война против вас — с самого начала — преступление.
но... как тебе лучше. пиши на своём языке. постараюсь понять без перевода
no subject
Date: 30/11/2022 19:52 (UTC)no subject
Date: 30/11/2022 20:09 (UTC)и я тебя считаю старым другом. и слава Украине! за вами Правда, а значит и Победа!
держитесь!
no subject
Date: 30/11/2022 19:40 (UTC)Краще навіть суржиком, ніж російською. Рашисти дурні на всю голову, їх не перевиховаєш. То хай корячаться, перекладаючи.
no subject
Date: 30/11/2022 21:09 (UTC)И забавно, за последний год спокойно стал без запинок читать по-украински (конечно произношение наверняка у меня чудовищное будет, но вот с чтением текста проблем никаких). Раньше считал как-то (без обид) более формальным языком, на котором в реальной жизни, по крайней мере в Киеве, мало кто говорит. Только кассиры в Макдональдсе при приветствии, да один пожилой селянин, что в метро как-то спросил у меня про вихiд на Вокзальной, когда там эскалаторы чинили.
no subject
Date: 01/12/2022 11:16 (UTC)no subject