newsparky: (Default)
[personal profile] newsparky
Знаю, у мене серед друзів в жж є багато бандерівців та бандерівок. То до сраки Крим цього літа, дамо відпочити там чеченським діткам та й не хочеться щоб мене спіткала доля Олега Сенцова. Підскажіть, куди варто заїхати з жінкою та дитиною в Карпатах? Наразі маршрут такий: Київ-Франківськ-Яремче. Хочу ще на Карпатський трамвай та в Буковель. Куди далі? Буду вдячний за любу пораду.

Date: 07/07/2014 18:41 (UTC)
From: [identity profile] nadozvilli.livejournal.com
Поїздка КАРПАТСЬКИМ ТРАМВАЙЧИКОМ проводиться кожної суботи та неділі з смт Вигода, Долинського району в 11:00;
та кожного четверга о 15:00.
контактний тел: 8(050) 373 24 75 Любомир

Date: 08/07/2014 07:53 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
дякую. читав у тебе пост про нього :)

Date: 07/07/2014 18:57 (UTC)
From: [identity profile] mouth-friend.livejournal.com
у Франківську буш - подзвони/напиши, йо?

Date: 07/07/2014 22:14 (UTC)

Date: 07/07/2014 19:56 (UTC)
From: [identity profile] nyotka.livejournal.com
Мукачево замок Паланок - гарне місце!

Date: 07/07/2014 22:15 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
дякую, Ньотко )

Date: 07/07/2014 20:16 (UTC)
From: [identity profile] vmccaskey.livejournal.com
так, Паланок вартий того, щоб там побувати: http://vmccaskey.livejournal.com/35511.html.
Ми вже декілька разів приїжджали та жили в Ужгороді, звідти їздили до Мукачева.

Date: 07/07/2014 20:52 (UTC)
From: [identity profile] simart.livejournal.com
вот ничего не могу подсказать... в Карпатах никогда не был.
может Кавказ? Безенги? или всякие паспорта надо? тогда - Карпаты...

Date: 08/07/2014 16:20 (UTC)
From: [identity profile] freckle06.livejournal.com
Замок Паланок гарне місце, але трохи не в тій області)))
Відпочинок в Яремче залежить від того як ви активно відпочиваєте і від віку дитини. А так стандартно — водоспад Пробій, стежки Довбуша, Маковиця, вольєрне господарство, ще один невеличкий водоспад, там же неподалік. По дорозі на Буковель Женецький Гук, в Микуличині гарне пиво в місцевій броварні, далі Ворохта з віадуками. Можна ще на раховозику покататися до Рахова, можна в Коломию з'їздити.

Date: 08/07/2014 16:22 (UTC)
From: [identity profile] newsparky.livejournal.com
дуже тобі дякую. ти правда сильно допомогла :)

April 2025

S M T W T F S
  12345
6789101112
1314 1516171819
20212223242526
27282930